HAKKIMIZDA

Kurulduğumuz 1987 yılından bu yana tesisat ve yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras, bahçe, duş süzgeçleri ve kanal ızgaraları üretimi yapan, satan ve ihraç eden, tamamen Türk sermayeli bir kurumuz.

SUKAR olarak; üretime başladığımız günden bu yana uyguladığımız yenilikler ile Türkiye’de süzgeç kültürünü geliştiren ve dünya kalitesinde, uluslararası standartlara uygun ürünler üreten bir marka olma vizyonu ile çalışmaktayız. Özellikle yalıtım uyumlu süzgeçlerde, dünyada benzeri olmayan tasarımlarımız ve kalitemizle yurt dışında da kabul gören ve aranan bir markayız. Süzgeç ve drenaj çözümlerimizi Türkiye’de 81 ildeki yaygın bayi ağımız aracılığıyla pazarlamanın yanı sıra; Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere, Amerika ve Afrika’da da yaklaşık 40 ülkeye ihracat yapmaktayız.

Sukar olarak; çatıdan zemine, bahçeden yollara kadar süzgeç ve drenaj gerektiren her alandaki ihtiyacınıza çözüm sunmakta; tesisat malzemelerine ve su yalıtımına uyumlu, 1000’in üzerindeki süzgeç ve ızgara modelimiz ile cevap vermekte, kalite belgeli, uluslararası standartlara uygun üretimimiz ile Türkiye’deki büyük projelerin birinci tercihi olmaya devam etmekteyiz. Türkiye’ye özgü ihtiyaçları ve uluslararası standartları bir araya getirerek geliştirdiğimiz tesisat ve yalıtım uyumlu süzgeç ve drenaj ürünlerimizi; mimarlara, konut sahiplerine, tesisat ve yalıtım uygulamacılarına fayda - maliyet avantajları ile sunmaktayız.

Sukar olarak; düşlediğiniz mekânları tasarlamanız konusunda önünüzdeki engelleri kaldırarak, sizlere yeni ufuklar açmaktayız. 

Vizyonumuz
Sukar olarak; yenilikçi, kaliteli ve fark yaratan ürünlerimiz ile süzgeç ve drenaj sektörünün tartışmasız lideri olmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz
Yaşam alanlarını ‘’su’’ kadar değerli gören ekibimiz ile ulusal ve uluslararası sektörde kaliteli, standartlara uygun, uzun ömürlü, güvenilir ürünler oluşturmaya devam etmek ve yapılara değer katmaktır.

Değerlerimiz
Çevre ve toplum sorumluluğunun bilinci ile ilerlemek, yaşadığımız dünya ve ülkeye zarar vermemek, teknolojinin kolaylıklarını sektöre entegre etmek, yaşam alanlarının tecrübe, emek ve yenilikçi bir yaklaşımla tasarlanmasına katkı sağlamaktır.