SÜZGEÇ & DRENAJ

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yapıların ıslak hacimleri için su yalıtımı yapılırken, aynı zamanda; su yalıtımına uyumlu süzgeç & drenaj yöntemleriyle, atık suyun düzgün bir şekilde ortamdan uzaklaştırılmasının sağlanması gerekir. Uygun süzgeç & drenaj yöntemi kullanılmazsa; düzgün bir şekilde drenajı yapılamayan su, su kaçak alanları oluşturacak; bu durum da öncelikle, ıslak alanlarınızda kötü kokularla ve haşerelerle karşılaşmanıza, zaman içerisinde de bu alanlarda kararma, küflenme, mantarlanma, çiçeklenme gibi insan sağlığını tehdit eden oluşumların gelişmesine sebep olacaktır. Uygun süzgeç & drenaj yönteminin kullanılmaması halinde; uzun vadede ise, su kaçak alanlarından sızacak sular, yapınızın taşıyıcı sistemlerinde bozulmalara yol açarak, yapınızın yük taşıma kapasitesini ve sağlamlığını düşürür.

Sukar olarak; kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’ye özgü ihtiyaçlar ve uluslararası standartları değerlendirerek yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları sonucunda, Süzgeç & Drenaj alanında pek çok yeni ürün ürettik. Ürettiğimiz bu süzgeç & drenaj ürünlerini; montaj kolaylığını, işlevselliği, sağlamlığı, kaliteyi, son kullanıcının memnuniyetini, sağlığını ve konforunu göz önünde bulundurarak tasarladık. Tüm Sukar Süzgeç & drenaj sistemleri, kullanım ve uygulama kolaylığı sağlamak için, yüksekliği ayarlanabilir üst gövdeler ile tasarlanırlar,  ayrıca metal veya plastik yükseklik ve denge ayakları ile duş kanal kasasının dengede durması ve yüksekliğinin ayarlanması sağlanır.  Süzgeç ve drenaj sistemlerimizde bulunan lamine sızdırmazlık contaları alt gövde ile üst gövde arasında mükemmel su yalıtımı sağlar. Suyun ortamı hızla terk etmesini sağlayabilmek için de tüm süzgeç & drenaj ürünlerimiz suyun gidişine olanak sağlayan ve aşınmayı azaltan eğim açıları ile tasarlanırlar.

Ayrıca süzgeç & drenaj ürünlerimiz için geliştirdiğimiz patentli Kokumatik susuz koku önleyiciler, klape sistemleri sayesinde su ile temas ettiği anda açılarak suyu deşarj eder, sistemde su bulunmadığı zaman da kapanarak oluşan kötü kokuların ve böceklerin içeri girmesini önler. Sulu susuz koku önleyiciler ise çift sistem sayesinde oluşan kötü kokulara ve böceklere engel olur.
Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, süzgeç & drenaj ürünlerimiz de:

   •  304 kalite paslanmaz çelikten üretilir.
   •  Sağlıklı ve hijyenik ortamlar oluşturmayı hedefleyerek,
   •  Yaşam alanlarınızla ilgili estetik kaygılarınız göz önünde bulundurularak tasarlanırlar.  

Süzgeç & Drenaj alanındaki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunabilmek için, yalnızca Sukar’da bulunan Süzgeç Takım Oluşturma Robotu'nu geliştirdik.

Süzgeç & Drenaj