SÜZGEÇ VE DRENAJ ALANINDA ÜRÜN GAMIMIZI GELİŞTİRİYORUZ
SÜZGEÇ VE DRENAJ ALANINDA ÜRÜN GAMIMIZI GELİŞTİRİYORUZ
Süzgeç ve Drenaj Alanında Ürün Gamımızı Geliştiriyoruz

Süzgeç ve drenaj alanında faaliyet göstermeye başladığımız günden beri Sukar olarak; tüm enerjimizi mimarlara, mühendislere, su yalıtımı uygulamacılarına ve konut sahiplerine en mükemmel çözümleri sunmak için harcıyoruz. Yapmakta olduğumuz AR-GE çalışmaları sonucunda; tesisat ve su yalıtımına uyumlu, ıslak zemin, teras, bahçe, duş süzgeci ve kanal ızgaralarını kapsayan 1000’in üzerindeki ürünümüzle, ıslak hacimlerdeki tüm süzgeç ve drenaj ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Sukar olarak; Türkiye’de ilk defa su yalıtımına uyumlu süzgeç kullanımının önemini vurgulamış, süzgeci bir kenara konulan, işlevini yerine getiremeyen, sızıntı ve koku yapan bir ürün olmaktan çıkartmış, süzgeç kültürünü değiştirmiş bir kurumuz. Türkiye’de, geliştirdiğimiz kullanıcı dostu, işlevsel, sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü süzgeçlerilesüzgeç ve drenaj alanında en geniş ürün yelpazesine sahip kurum olmanın yanı sıra; dünyada da tanınan ve aranan bir süzgeç markasıyız. Yurtiçinde 81 ile yayılmış bayi ağımız aracılığıyla satış - pazarlama faaliyetlerimizi yürütürken; yurtdışında da 40’a yakın ülkede iş ortaklarımız aracılığıyla süzgeç ve drenaj alanındaki satış - pazarlama faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Ancak, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarındaki başarılarımıza rağmen, hiç bir zaman ürünlerimizi yenilemeyi, geliştirmeyi ihmal etmiyor; çağa ayak uyduran yenilikçi markaların uzun vadeli başarılara imza attığını unutmuyoruz. Bu sebeple tüm ürünlerimizde olduğu gibi süzgeç ve drenaj ürünlerimizde de hep daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Mesela yakın zamanda piyasaya sürmüş olduğumuz takım süzgeçlerden Line/5 ve lineer duş kanallarındanLine/4E, Line/4P  ve Line/6; sahada yapmış olduğumuz gözlemler ve tespit ettiğimiz ihtiyaçların değerlendirilmeleri sonucu ortaya çıkmış olan ürünler. Yine çağın bir gereği olarak kaliteyle birlikte şıklığın da önemini göz ardı etmedik,  Line/5 takım süzgeçlerimizi, renkli ve desenli cam ızgara alternatifleriyle; Line/4E, Line/4P ve Line/6 lineer duş süzgeçlerimizi dekoratif ızgara seçenekleriyle kullanıma sunduk. Renkli ve desenli cam süzgeç ızgaralarında isteğe bağlı kişiye özel tasarımlar yapılabildiği gibi, müşterilerimizden talep gelmesi halinde projeler için, tamamen onlara özel ürünler de üretmekteyiz.

Önümüzdeki dönemde ise aralıksız devam eden AR-GE çalışmalarımız ve yapacağımız makine ve kalıp yatırımlarımız neticesinde yenilikçi süzgeç ve drenaj ürünlerimizi pazara sunmak için hazırlanıyoruz. "Su Yalıtımında Kullanılan Süzgeç Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır" makalemizi okumak için tıklayınız.

27.7.2016